1,210
edits
(Added recent results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 239: | Line 239: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 28]] || November 11, 2020 || Online || 7th || Online | | [[Default Derby|Default Derby 28]] || November 11, 2020 || Online || 7th || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 59]] || November 17, 2020 || Online || 13th || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 29]] || November 18, 2020 || Online || 7th || Online | | [[Default Derby|Default Derby 29]] || November 18, 2020 || Online || 7th || Online | ||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 30]] || December 2, 2020 || Online || 7th || Online | |||
|} | |} | ||