1,212
edits
(Added recent results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 227: | Line 227: | ||
|- | |- | ||
| [[ARMS VTuber Open]] || October 18, 2020 || Online || 17th || Online | | [[ARMS VTuber Open]] || October 18, 2020 || Online || 17th || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 57]] || October 19, 2020 || Online || 17th || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 25]] || October 21, 2020 || Online || 7th || Online | | [[Default Derby|Default Derby 25]] || October 21, 2020 || Online || 7th || Online | ||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 26]] || October 28, 2020 || Online || 5th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 58]] || November 2, 2020 || Online || 13th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 27]] || November 4, 2020 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 28]] || November 11, 2020 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 29]] || November 18, 2020 || Online || 7th || Online | |||
|} | |} | ||