1,204
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate117 The Biweekly Procrastination 117] || June 25, 2023 || Pixelater || {{Icon|Helix}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Kid Cobra}} | | [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate117 The Biweekly Procrastination 117] || June 25, 2023 || Pixelater || {{Icon|Helix}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Kid Cobra}} | ||
|- | |||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate118 The Biweekly Procrastination 118] || July 9, 2023 || Pixelater || {{Icon|Kid Cobra}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Helix}} | |||
|} | |} | ||