1,213
edits
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [[Up in ARMS #2: Grab Tendency]] || August 5th, 2017 |||| 7th || Online | | [[Up in ARMS #2: Grab Tendency]] || August 5th, 2017 |||| 7th || Online | ||
|- | |||
| [[Ohio ARMS Online Biweekly #5]] || October 22nd, 2017 |||| 1st || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Smash Out Hunger 2017]] || December 2nd, 2017 || St. Louis, MO || 4th || Major | | [[Smash Out Hunger 2017]] || December 2nd, 2017 || St. Louis, MO || 4th || Major |