395
edits
m (Categorizing) |
DatNuttyKid (talk | contribs) |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|align="center"|''N/A'' | |align="center"|''N/A'' | ||
|align="center"|{{#dateformat:2017-11-29}} | |align="center"|{{#dateformat:2017-11-29}} | ||
|- | |||
|align="center"|{{anchor|5.0.0|[[Version 5.0.0]]}} | |||
|align="center"|[[File:Ver5Teaser.png|150px|link=Unreleased fighter]]<br>''TBA'' | |||
|align="center"|[[File:Unnamed lab.jpg|150px|link=Version 5.0.0]]<br>''TBA'' | |||
|align="center"|''TBA'' | |||
|align="center"|''TBA'' | |||
|align="center"|''TBA'' | |||
|- | |- | ||
|colspan="6"|''New [[fighters]], [[stages]], and [[ARMS (equipment)|ARMS]] were confirmed to be added in free updates during the [[Nintendo Direct|ARMS Direct]] on {{#dateformat:2017-05-17}}.'' | |colspan="6"|''New [[fighters]], [[stages]], and [[ARMS (equipment)|ARMS]] were confirmed to be added in free updates during the [[Nintendo Direct|ARMS Direct]] on {{#dateformat:2017-05-17}}.'' |