1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate74 The Biweekly Procrastination 74] || June 27, 2021 || Teddy || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Springtron}} | | [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate74 The Biweekly Procrastination 74] || June 27, 2021 || Teddy || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Springtron}} | ||
|- | |||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate75 The Biweekly Procrastination 75] || July 11, 2021 || HedgieMcHogerson || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Spring Man}} {{Icon|Helix}} {{Icon|Kid Cobra}} | |||
|} | |} | ||