1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate75 The Biweekly Procrastination 75] || July 11, 2021 || HedgieMcHogerson || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Spring Man}} {{Icon|Helix}} {{Icon|Kid Cobra}} | | [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate75 The Biweekly Procrastination 75] || July 11, 2021 || HedgieMcHogerson || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Spring Man}} {{Icon|Helix}} {{Icon|Kid Cobra}} | ||
|- | |||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate76 The Biweekly Procrastination 76] || July 28, 2021 || HedgieMcHogerson || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Spring Man}} {{Icon|Ribbon Girl}} | |||
|} | |} | ||