1,206
edits
(Added information pertaining to The Biweekly Procrastination 100.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate100 The Biweekly Procrastination 100] || August 21, 2022 || Teddy || {{Icon|Lola Pop}} {{Icon|Mechanica}} | | [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate100 The Biweekly Procrastination 100] || August 21, 2022 || Teddy || {{Icon|Lola Pop}} {{Icon|Mechanica}} | ||
|- | |||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate101 The Biweekly Procrastination 101] || September 5, 2022 || Teddy || {{Icon|Mechanica}} | |||
|} | |} | ||