1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/ARMSTT37 Temple Tantrum 37] || April 2, 2021 || ALUMOX || {{Icon|Max Brass}} | | [https://challonge.com/ARMSTT37 Temple Tantrum 37] || April 2, 2021 || ALUMOX || {{Icon|Max Brass}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/ARMSTT38 Temple Tantrum 38] || April 16, 2021 || Teddy || {{Icon|Lola Pop}} | |||
|} | |} | ||