1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/ARMSTT30 Temple Tantrum 30] || November 20, 2020 || [[Serp]] || {{Icon|Max Brass}} | | [https://challonge.com/ARMSTT30 Temple Tantrum 30] || November 20, 2020 || [[Serp]] || {{Icon|Max Brass}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/ARMSTT31 Temple Tantrum 31] || December 4, 2020 || [[Luna-Gabs]] || {{Icon|Twintelle}} {{Icon|Misango}} {{Icon|Ribbon Girl}} {{Icon|Springtron}} {{Icon|Ninjara}} {{Icon|Lola Pop}} | |||
|} | |} | ||
==Trivia== | ==Trivia== |