1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/ARMSTT33 Temple Tantrum 33] || January 22, 2021 || [[Asqew]] || {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Min Min}} | | [https://challonge.com/ARMSTT33 Temple Tantrum 33] || January 22, 2021 || [[Asqew]] || {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Min Min}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/ARMSTT34 Temple Tantrum 34] || February 5, 2021 || [[Gryffical]] || {{Icon|Master Mummy}} {{Icon|Misango}} | |||
|} | |} | ||