1,204
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| align="center" colspan="3" | [[File:Skyarena.jpg|x100px|link=Sky Arena]]<br>[[Sky Arena]] | | align="center" colspan="3" | [[File:Skyarena.jpg|x100px|link=Sky Arena]]<br>''[[Sky Arena]] (DLC)'' | ||
| | | | ||
|- | |||
| align="center" colspan="5" | Stages in ''italics'' are currently unavailable. | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |