1,204
edits
(→Names in other languages: Added Japanese name.) |
(Confirmed in Invitational stream) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| align="center" | [[File:Snake park.jpg|x100px|link=Snake Park]]<br>[[Snake Park]] | | align="center" | [[File:Snake park.jpg|x100px|link=Snake Park]]<br>[[Snake Park]] | ||
| align="center" width="20%"| [[File:ArmsLab.jpg|x100px|link=DNA Lab]]<br>[[DNA Lab]] | | align="center" width="20%"| [[File:ArmsLab.jpg|x100px|link=DNA Lab]]<br>[[DNA Lab]] | ||
|- | |||
| | |||
| align="center" colspan="3" | [[File:Armsfinalboss2.png|x100px|link=Sky Arena]]<br>[[Sky Arena]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |