1,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[2GGP: Arms Circuit 4]] || November 26th, 2017 || || 1st || Online | | [[2GGP: Arms Circuit 4]] || November 26th, 2017 || || 1st || Online | ||
|- | |||
| [[EVO Japan 2018]] || January 26th-28th 2018 || Tokyo, Japan || 33rd || Major | |||
|} | |} | ||