1,213
edits
(Added recent results.) |
m (Fixed accidental deletion.) |
||
Line 243: | Line 243: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 59]] || November 17, 2020 || Online || 9th || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 59]] || November 17, 2020 || Online || 9th || Online | ||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 29]] || November 18, 2020 || Online || 2nd || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 30]] || December 2, 2020 || Online || 1st || Online | | [[Default Derby|Default Derby 30]] || December 2, 2020 || Online || 1st || Online |