1,213
edits
(Added recent results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 267: | Line 267: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 33]] || January 27, 2021 || Online || 3rd || Online | | [[Default Derby|Default Derby 33]] || January 27, 2021 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 34]] || February 3, 2021 || Online || 4th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 64]] || February 7, 2021 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 35]] || February 10, 2021 || Online || 5th || Online | |||
|} | |} | ||