Frosty: Difference between revisions
From ARMS Institute, the ARMS Wiki
Added recent results.
(Added recent results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 263: | Line 263: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 32]] || January 20, 2021 || Online || 9th || Online | | [[Default Derby|Default Derby 32]] || January 20, 2021 || Online || 9th || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 63]] || January 25, 2021 || Online || 5th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 33]] || January 27, 2021 || Online || 3rd || Online | |||
|} | |} | ||