Frosty: Difference between revisions
From ARMS Institute, the ARMS Wiki
Added recent results.
(Added recent results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 242: | Line 242: | ||
| [[Default Derby|Default Derby 28]] || November 11, 2020 || Online || 3rd || Online | | [[Default Derby|Default Derby 28]] || November 11, 2020 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 59]] || November 17, 2020 || Online || 9th || Online | ||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 30]] || December 2, 2020 || Online || 1st || Online | |||
|} | |} | ||