1,213
edits
(Added results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 53]] || July 7, 2021 || Online || 3rd || Online | | [[Default Derby|Default Derby 53]] || July 7, 2021 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 78]] || September 5, 2021 || Online || 3rd || Online | |||
|} | |} | ||