5
edits
(Added some more info and trivia.) |
NetworkEra (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrasstination 50]] || July 14, 2020 || Online || 5th || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrasstination 50]] || July 14, 2020 || Online || 5th || Online | ||
|- | |||
| Battle for Stardom (The Airess) || August 9, 2020 || Online || 5th || Online | |||
|} | |} | ||
edits