1,213
edits
(Added information pertaining to EUAC 100.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/EUAC100 EU ARMS Challenge #100] || August 28, 2022 || Alistair || {{Icon|Dr. Coyle}} | | [https://challonge.com/EUAC100 EU ARMS Challenge #100] || August 28, 2022 || Alistair || {{Icon|Dr. Coyle}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/EUAC101 EU ARMS Challenge #101] || September 11, 2022 || Alistair || {{Icon|Dr. Coyle}} {{Icon|Ninjara}} | |||
|} | |} | ||