1,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| [[Up in ARMS 1]] || July 8, 2017 || Online || 9th || Online | | [[Up in ARMS 1]] || July 8, 2017 || Online || 9th || Online | ||
|- | |||
| [[Reach for the Sky]] || July 29, 2017 || Online || 9th || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Up in ARMS: Saturday Showdown 3]] || August 26, 2017 || Online || 9th || Online | | [[Up in ARMS: Saturday Showdown 3]] || August 26, 2017 || Online || 9th || Online |