Defur: Difference between revisions
From ARMS Institute, the ARMS Wiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| Insomnia63 || August 24, 2018 || Birmingham, England || 2nd || Offline | | Insomnia63 || August 24, 2018 || Birmingham, England || 2nd || Offline | ||
|- | |- | ||
| Default Derby 4 || March 23, 2019 || Online || 3rd || Online | | [[Default Derby|Default Derby 4]] || March 23, 2019 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |- | ||
| SAVE_ARMS 2020: Week 1 || February 20, 2020 || Online || 9th || Online | | [[Scrapstar Series|Scrapstar Series - ARMS EU 26]] || August 5, 2019 || Online || 1st || Online | ||
|- | |||
| [[SAVE ARMS 2020|SAVE_ARMS 2020: Week 1]] || February 20, 2020 || Online || 9th || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 49th || Online | | [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 49th || Online | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[EVO Japan 2020]] || January 25, 2020 || Tokyo, Japan || 17th || Offline | ||
|} | |} | ||
==Social Media== | ==Social Media== |