1,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby 4]] || March 23, 2019 || || 3rd || Online | | [[Default Derby 4]] || March 23, 2019 || || 3rd || Online | ||
|- | |||
| [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || || 49th || Online | |||
|} | |} | ||