1,213
edits
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/DefaultDerby17 Default Derby 17] || July 15, 2020 || [[Luna-Gabs]] || {{Icon|Twintelle}} {{Icon|Misango}} {{Icon|Ninjara}} {{Icon|Lola Pop}} | | [https://challonge.com/DefaultDerby17 Default Derby 17] || July 15, 2020 || [[Luna-Gabs]] || {{Icon|Twintelle}} {{Icon|Misango}} {{Icon|Ninjara}} {{Icon|Lola Pop}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/DefaultDerby18 Default Derby 18] || July 29, 2020 || [[Luna-Gabs]] ||{{Icon|Lola Pop}} {{Icon|Misango}} {{Icon|Ribbon Girl}} {{Icon|Ninjara}} {{Icon|Mechanica}} {{Icon|Twintelle}} | |||
|} | |} | ||
==Trivia== | ==Trivia== |