1,204
edits
No edit summary |
m (→Results) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| Pressure 2 || July 20, 2019 || Mentor, OH || 2nd || Regional | | Pressure 2 || July 20, 2019 || Mentor, OH || 2nd || Regional | ||
|- | |||
| [[Bamboo Battles: Hibernation Arc]] || April 5, 2020 || || 2nd || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || || 13th || Online | | [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || || 13th || Online |