Temple Tantrum: Difference between revisions
From ARMS Institute, the ARMS Wiki
Added most recent event.
(Added most recent event.) |
(Added most recent event.) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [https://challonge.com/ARMSTT17 Temple Tantrum 17] || August 21, 2020 || Beamer || {{Icon|Spring Man}} | | [https://challonge.com/ARMSTT17 Temple Tantrum 17] || August 21, 2020 || Beamer || {{Icon|Spring Man}} | ||
|- | |||
| [https://challonge.com/ARMSTT18 Temple Tantrum 18] || August 28, 2020 || LuisM21 || {{Icon|Spring Man}} {{Icon|Helix}} | |||
|} | |} | ||
==Trivia== | ==Trivia== |