15
edits
(Added recent results and fixed formatting.) |
Nerusenpai (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| [[ARMS North American Open (October 2020)]] || October 3-4, 2020 || Online || 9th || Online | | [[ARMS North American Open (October 2020)]] || October 3-4, 2020 || Online || 9th || Online | ||
|- | |||
| [[ARMS VTuber Open]] || October 18, 2020 || Online || 2nd || Online | |||
|} | |} | ||
edits