67
edits
(→Results: Added G7 placement) |
(→Results: Added 2GGP #2) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [[Brothers in ARMS 3]] || September 17th, 2017 || Online || 1st || Major | | [[Brothers in ARMS 3]] || September 17th, 2017 || Online || 1st || Major | ||
|- | |||
| [[2GGP: ARMS Circuit 2]] || September 24th, 2017 || Online || 3rd || Major | |||
|- | |- | ||
| [[Smash Out Hunger 2017]] || December 2nd, 2017 || St. Louis, MO || 1st || Major | | [[Smash Out Hunger 2017]] || December 2nd, 2017 || St. Louis, MO || 1st || Major |
edits