237
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| [[ARMS Comeback Series|ARMS Comeback Series #1]] || June 5, 2020 || Online || 4th || Online | | [[ARMS Comeback Series|ARMS Comeback Series #1]] || June 5, 2020 || Online || 4th || Online | ||
|- | |- | ||
| [[Quarantined Rapport 2]] || June 14, 2020 || Online || 3rd || Online | | [[Quarantined Rapport 2]] || June 14, 2020 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |||
| [[ARMS North American Open (August 2020)]] || August 8, 2020 || Online || 9th || Online | |||
|} | |} | ||
==Trivia== | ==Trivia== |
edits