237
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| [[Smash'N'Splash 4|Smash'N'Splash 4 (Defaults)]] || June 1-3 2018 || Wisconsin Dells, WI || 2nd || Major | | [[Smash'N'Splash 4|Smash'N'Splash 4 (Defaults)]] || June 1-3 2018 || Wisconsin Dells, WI || 2nd || Major | ||
|- | |||
| [[Smash'N'Splash 4|Smash'N'Splash 4 (Customs)]] || June 1-3 2018 || Wisconsin Dells, WI || 13th || Major | |||
|- | |- | ||
| [[EVO 2018]] || August 3, 2018 || Las Vegas, NV || 5th || Major | | [[EVO 2018]] || August 3, 2018 || Las Vegas, NV || 5th || Major |
edits