1,213
edits
No edit summary |
|||
Line 14: | Line 14: | ||
| [[G7 ARMS Online]] || January 13th, 2018 || Online || 7th || Online | | [[G7 ARMS Online]] || January 13th, 2018 || Online || 7th || Online | ||
|- | |- | ||
| [[EU ARMS Challenge #10]] || October 7, 2018 || Online || 2nd || Online | | [[EU ARMS Challenge #10]] || October 7, 2018 || Online || 2nd || Online | ||
|- | |||
| [[FellowsTV Open Circuit]] || December 16, 2018 || Online || 1st || Online | |||
|- | |||
| [[FellowsTV Open Circuit 2]] || January 13, 2019 || Online || 1st || Online | |||
|- | |- | ||
| [[Scrapstar Series|Scrapstar Series - ARMS EU 22]] || July 8, 2019 || Online || 1st || Online | | [[Scrapstar Series|Scrapstar Series - ARMS EU 22]] || July 8, 2019 || Online || 1st || Online |