1,212
edits
(Added results from 2022.) |
(Added results.) |
||
Line 383: | Line 383: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 91]] || April 4, 2022 || Online || 5th || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 91]] || April 4, 2022 || Online || 5th || Online | ||
|- | |||
| SSB@CSU Spring 2022 Weekly #7 ARMS || April 8, 2022 || Cleveland, OH || 2nd || Local | |||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 92]] || April 18, 2022 || Online || 7th || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 92]] || April 18, 2022 || Online || 7th || Online | ||
Line 417: | Line 419: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 107]] || December 7, 2022 || Online || 2nd || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 107]] || December 7, 2022 || Online || 2nd || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 108]] || January 15, 2023 || Online || 9th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 109]] || January 29, 2023 || Online || 6th || Online | |||
|} | |} | ||