1,210
edits
(Added results.) |
(Added recent results.) |
||
Line 423: | Line 423: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 109]] || January 29, 2023 || Online || 6th || Online | | [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 109]] || January 29, 2023 || Online || 6th || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 110]] || February 12, 2023 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 111]] || February 27, 2023 || Online || 5th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 112]] || March 19, 2023 || Online || 3rd || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 113]] || April 2, 2023 || Online || 4th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 114]] || April 17, 2023 || Online || 4th || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 115]] || May 14, 2023 || Online || 5th || Online | |||
|- | |||
| ARMS NA Online Season 12 PR Invitational || May 27, 2023 || Online || 7th || Online | |||
|} | |} | ||