1,212
edits
m (Reverted edits by 67.218.119.176 (talk) to last revision by Frosty) Tag: Rollback |
(Added recent results.) |
||
Line 287: | Line 287: | ||
|- | |- | ||
| [[Default Derby|Default Derby 40]] || March 31, 2021 || Online || 4th || Online | | [[Default Derby|Default Derby 40]] || March 31, 2021 || Online || 4th || Online | ||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 68]] || April 6, 2021 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 41]] || April 7, 2021 || Online || 3rd || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 42]] || April 14, 2021 || Online || 2nd || Online | |||
|- | |||
| [[The Biweekly Procrastination|The Biweekly Procrastination 69]] || April 20, 2021 || Online || 7th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 43]] || April 21, 2021 || Online || 5th || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 44]] || April 28, 2021 || Online || 3rd || Online | |||
|- | |||
| [[Default Derby|Default Derby 45]] || May 5, 2021 || Online || 5th || Online | |||
|} | |} | ||