237
edits
m (Added a player on AotN.) |
|||
Line 63: | Line 63: | ||
| [[Quarantined Rapport]] || March 28, 2020 || Online || 5th || Online | | [[Quarantined Rapport]] || March 28, 2020 || Online || 5th || Online | ||
|- | |- | ||
| [[ARMS North American Online Open (April 2020) | | [[ARMS North American Online Open (April 2020)]] || April 4, 2020 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |- | ||
| [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 3rd || Online | | [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 3rd || Online | ||
|- | |||
| [[ARMS North American Open (August 2020)]] || August 8, 2020 || Online || 9th || Online | |||
|} | |} | ||
edits