237
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| [[2GGP: ARMS Circuit 2]] || September 24, 2017 || Online || 9th || Online | | [[2GGP: ARMS Circuit 2]] || September 24, 2017 || Online || 9th || Online | ||
|- | |- | ||
| Webster Bi-Weekly #2 || October 8, 2017 || St. Louis, MO || 1st || Local | | Webster Bi-Weekly #2 || October 8, 2017 || St. Louis, MO || 1st || Local | ||
|- | |||
| [[Smash Out Hunger 2017]] || December 2, 2017 || St. Louis, MO || 2nd || Major | |||
|- | |- | ||
| [[EVO Japan 2018]] || January 26-28, 2018 || Tokyo, Japan || 17th || Major | | [[EVO Japan 2018]] || January 26-28, 2018 || Tokyo, Japan || 17th || Major |
edits