1,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [[2GG: Hyrule Saga]] || June 23-24, 2018 || Long Beach, CA || 1st || Major | | [[2GG: Hyrule Saga]] || June 23-24, 2018 || Long Beach, CA || 1st || Major | ||
|- | |||
| [[Default Derby]] || February 9, 2019 || Online || 1st || Online | |||
|- | |- | ||
| [[FellowsTV Open Circuit 3]] || March 17, 2019 || Online || 2nd || Online | | [[FellowsTV Open Circuit 3]] || March 17, 2019 || Online || 2nd || Online |