1,214
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| [[ARMS at EVO 2018]] || August 3, 2018 || Las Vegas, NV || 17th || Major | | [[ARMS at EVO 2018]] || August 3, 2018 || Las Vegas, NV || 17th || Major | ||
|- | |- | ||
| Midwest Mayhem 12 || November 3, 2018 || Northlake, IL || 1st || Regional | | [[Midwest Mayhem 12]] || November 3, 2018 || Northlake, IL || 1st || Regional | ||
|- | |- | ||
| [[Smash Out 2018]] || December 15, 2018 || St. Louis, MO || 1st || Major | | [[Smash Out 2018]] || December 15, 2018 || St. Louis, MO || 1st || Major | ||
Line 36: | Line 36: | ||
| [[Bamboo Battles: Hibernation Arc]] || April 5, 2020 || Online || 2nd || Online | | [[Bamboo Battles: Hibernation Arc]] || April 5, 2020 || Online || 2nd || Online | ||
|- | |- | ||
| | | SAVE_ARMS 2020: Week 5 || April 18, 2020 || Online || 1st || Online | ||
|- | |- | ||
| [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 13th || Online | | [[Polaris Punchout]] || April 18, 2020 || Online || 13th || Online | ||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| [[ARMS Comeback Series|ARMS Comeback Series #1]] || June 5, 2020 || Online || 1st || Online | | [[ARMS Comeback Series|ARMS Comeback Series #1]] || June 5, 2020 || Online || 1st || Online | ||
|- | |||
| [[Quarantined Rapport 2]] || June 14, 2020 || Online || 5th || Online | |||
|} | |} | ||