1,213
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| [[The Biweekly Procrastination 31]] || July 4, 2019 || || 1st || Online | | [[The Biweekly Procrastination 31]] || July 4, 2019 || || 1st || Online | ||
|- | |||
| [[Pressure 2]] || July 20th, 2019 || Mentor, OH || 2nd || Regional | |||
|} | |} | ||