67
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| [[Smash'N'Splash 4]] || June 1-3 2018 || 13th || Local | | [[Smash'N'Splash 4]] || June 1-3 2018 || 13th || Local | ||
|- | |- | ||
| [[Midwest Mayhem 12]] || November | | [[Midwest Mayhem 12]] || November 3 2018 || 1st || Local | ||
|- | |||
| [[Midwest Mayhem Ultimate]] || December 29 2018 || 3rd || Local | |||
|} | |} | ||
edits