67
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [[Smash'N'Splash 4]] || June 1-3 2018 || 13th || Local | | [[Smash'N'Splash 4]] || June 1-3 2018 || 13th || Local | ||
|- | |||
| [[Midwest Mayhem 12]] || November 3rd || 1st || Local | |||
|} | |} | ||
edits