237
edits
(Added more results.) |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| [[Quarantined Rapport 2]] || June 14, 2020 || Online || 5th || Online | | [[Quarantined Rapport 2]] || June 14, 2020 || Online || 5th || Online | ||
|- | |- | ||
| Confectionary Clash #03 || July 18, 2020 || Online || 2nd || Online | | Confectionary Clash #03 || July 18, 2020 || Online || 2nd || Online | ||
|- | |||
| [[ARMS North American Open (August 2020)]] || August 8, 2020 || Online || 3rd || Online | |||
|} | |} | ||
edits