144
edits
Line 9: | Line 9: | ||
! Tournament !! Date !! Placement !! | ! Tournament !! Date !! Placement !! | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Winter Brawl 12]] || February 24-25 2018 || 5th || Major | ||
|- | |||
| [[Smash'N'Splash 4 (Defaults)]] || June 1-3 2018 || 13th || Major | |||
|- | |- | ||
| [[Smash | | [[Smash'N'Splash 4 (Customs)]] || June 1-3 2018 || 25th || Major | ||
|- | |- | ||
| [[Midwest Mayhem 12]] || November 3, 2018 || 1st || Regional | | [[Midwest Mayhem 12]] || November 3, 2018 || 1st || Regional | ||
|- | |- | ||
| [[Smash | | [[Smash Out 2018]] || December 15, 2018 || 1st || Major | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Midwest Mayhem Ultimate]] || December 29, 2018 || 3rd || Regional | ||
|} | |} | ||
edits