Asqew: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| [[Winter Brawl 12]] || February 24-25 2018 || 5th || Major | | [[Winter Brawl 12]] || February 24-25 2018 || 5th || Major | ||
|- | |||
| [[Smash'N'Splash 4 (Customs)]] || June 1-3 2018 || 25th || Major | |||
|- | |- | ||
| [[Smash'N'Splash 4 (Defaults)]] || June 1-3 2018 || 13th || Major | | [[Smash'N'Splash 4 (Defaults)]] || June 1-3 2018 || 13th || Major | ||
|- | |- | ||
| [[Midwest Mayhem 12]] || November 3, 2018 || 1st || Regional | | [[Midwest Mayhem 12]] || November 3, 2018 || 1st || Regional |