1,213
edits
Foxfficial (talk | contribs) No edit summary |
(Added most recent event.) |
||
Line 278: | Line 278: | ||
|- | |- | ||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate132 The Biweekly Procrastination 132] || February 25, 2024 || [[Glyph]] || {{Icon|Kid Cobra}} | | [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate132 The Biweekly Procrastination 132] || February 25, 2024 || [[Glyph]] || {{Icon|Kid Cobra}} | ||
|- | |||
| [https://ohio-arms-online.challonge.com/Procrastinate133 The Biweekly Procrastination 133] || March 10, 2024 || [[Glyph]] || {{Icon|Kid Cobra}} | |||
|} | |} | ||